Visos kategorijos

Naujienos

Tu esi čia : Pagrindinis> Naujienos

Mūsų įmonės vystymosi istorija

Laikas: 2022-01-10 Pataikymai: 69

Mūsų gamykla pradėjo gaminti hamakus ir pakabinamas kėdes nuo 2004 m., dirbome kaip individualus verslas. Tuo metu turėjome tik 20 darbininkų, mūsų viršininkas dirbo su tėvu, mama ir prekėmis. Tuo metu visos žaliavos buvo perkamos iš tiekėjų, o daugiausia gaminome prekybos įmonėms, gaminame pagal jų pavyzdžius ar pageidavimą.

Po 2 metų plėtros, 2006 m., turėjome apie 50 prekių. Tuo metu turėjome didelį audinių, medienos sklaidos juostos ir virvės paklausą. Taigi nusipirkome savo pirmąją lynų sukimo produktų liniją, taip pat patys gaminame medienos barstymo juostą ir turime savo projektavimo komandą.

111
Pirmoji virvių sukimo produktų linija
222
Medienos apdirbimo parduotuvė
333
Medienos džiovinimas
444
Medienos džiovinimas

2008 m. įregistravome savo gamyklą Yueqing Hengda Artware Co., Ltd., produktų eksportą į visą pasaulį

2010 m., siekdami kontroliuoti audinio kokybę ir kainą, audinį pradedame gaminti patys. Nupirkome 12 vienetų staklių, per dieną galime pagaminti 1000m. Nuo tada visas mūsų medvilninis audinys buvo gaminamas mūsų pačių, tai labai padeda kontroliuoti kokybę ir pristatymą laiku. Tuo metu mūsų gaminius eksportuoja prekybos įmonės į visą pasaulį, taip pat pradedame savo eksporto verslą.

555
Audinių audimas
666
Audinių audimas

Po 2012 m. pamažu pastebėjome, kad mūsų pagamintas lynas negali patenkinti mūsų poreikio, virvę taip pat turime pirkti iš tiekėjo. Kadangi hamakų ir pakabinamų kėdžių pardavimas buvo tobulinamas metai iš metų, o makramė pakabinamos kėdės, kuri daugiausia buvo pagaminta iš virvės, kasmet pagamindavome dešimtis tūkstančių. Todėl 2013 metais įsigijome dar vieną lynų gaminių liniją, labai padidinome virvių gamybos pajėgumus.

777
Virvių gamyba
888
Virvių gamyba

Netoliese esančioje apskrityje yra apie 500 namų šeimininkių, pagaminusių mums makramė pakabinamas kėdes. Medžiagas siunčiame į jų namus ir kasdien grąžiname makrame pakabinamą kėdę į gamyklą.

Taigi nuo 2013 m. visas žaliavas, įskaitant virvę, medienos sklaidytuvą ir medvilninį audinį, gaminame patys. Tuo remdamiesi galime lengvai kontroliuoti savo gaminių kokybę, taip pat garantuoti daug lengvą pristatymo laiką. Ir tapo Walmart, Amerikoje, pardavėju.

2014 metais patobulinome medienos cecho įrangą, padidinome malkinio šildymo mašiną. Tais pačiais metais tapome „Walmart“ pardavėjais.

147
Medienos barsto šildymo mašina
1010
Medienos sklaidos juostos skylių gręžimas

2015 metais investavome į plieninių hamakų stovų gamyklą. Ir įsteigė „Outdoorpro Industry Limited“ eksportui.

2018 metais investavome į pintų pakabinamų kėdžių gamyklą, pintą pakabinamą kėdę pradeda gaminti nuo 2014 metų, kokybė daug geresnė nei kitų.

2020 metais įsigijome automatinę audinių pjaustymo mašiną

123

Automatinė audinių pjaustymo mašina

2021 metais mūsų apyvarta siekia 10 mln. USD.

Visi šie pasiekimai pavertė mus viena didžiausių hamakų gamyklų Kinijoje. Ir tai dar ne pabaiga, tikime, kad toliau vystysime kartu su visais mūsų bendradarbiais.


Karščiausios kategorijos